02 Mart 2015

Garanti Bankası Kabul Etmediğim Krediyi Hesabıma Yatırıp Taksitini Kredi Kartımdan Kesti.

Garanti Bankası'ndan arayıp kredi vermek istediler bende ihtiyacım olmadığını belirttim. Bana ileri bir tarihte ihtiyacınız olursa kullanırsınız, hazır bulunsun herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur dediler. Bende bu şartlar altında tamam hazır bulunsun dedim.

Bu ayki kredi kartı extreme baktığımda kredinin ilk taksitinin kartımdan çekildiğini gördüm. Bu parayı faizi ile birlikte ödeyeceksin başka yolu yok diyorlar. Her türlü mahkemeye başvuracağım böyle bir yanıltma olamaz.

Hatice 373 Okunma

Cevaplar

  • Hatice 12 Mart 2015

    Ekstre borcunu kapat kredi otomatik düşecek dediler. Borcu yatırdım kredi hala aktif. Bankayı arıyorum kimse ilgilenmiyor. Çok pişman oldum Garanti Bankası ile çalıştığıma.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Hatice G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön