Garanti Bankası İsteğim Dışında Sigorta Yapılmış!

Mustafa Y. |

Krediye ihtiyacım oldu ve kredi çektim yıllardır müşterisi olduğum Garanti Bankası'ndan ve daha öncelerden de kullanmışken yaşadığım aynı olaylar cereyan etti. Kredi için imzaladığımız evrakları birden fazla olduğu için hızlı hızlı imzalamam gerektiği söylendi ve bende özellikle belirttim, daha önceden de çektim kredi şöyle sorunlar oldu bunları istemiyorum dedim. Peki dendi okumadan imzaladım.

Telefonuma gelen mesajlar istemediğim şeyler ile ilgili Garanti Emeklilik kesinlikle istemedim ama açılmış + hayat sigortası + avans hesap bunların hiç birini istemedim imzam olabilir ama kesinlikle istemedim görevli arkadaşa güvenerek hızlı hızlı imzaladım bunların kapatılmasını istiyorum acilen.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  16 Ocak
  10:31

  Öncelikle tarafıma hala dönüş olmadı bu sebepten Garanti Bankası'nın ilgisizliğine teşekkür ederim!

  Tarafıma dönüş yapılmasına da gerek yok zaten konuşacak bir şey yok Güvenilir banka deyip kredi belgelerinize hızlı hızlı imza attırılıp okumanıza gerek yoktur denilip sadece niyetim olan kredi için başvuruyorum karşılığında hiç istemediğim alakasız şeylerin açıldığını görüyorum. Bunların iptalini gerçekleştirin
  Sigorta poliçesi
  Hayat sigortası
  Kredi kartı
  Avans hesap
  Bunları kapatın yeterli.

 • 15 Ocak
  10:29

  Müşterimiz Sn. Mustafa Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş