02 Şubat 2015

Garanti Bankası İsteğim Dışı İşlem Yapılmış.

26 Aralık tarihinde isteğim dışı Garanti Bankası'na ait kredi kartımdan 2581 ve 23 liralık iki alışveriş yapılmış. Garanti Bankası'na gidip şüpheli işlem dilekçesi verdim aradan uzun zaman geçtikten sonra banka bana dönüp inceleme işlemine başladığını söyledi fakat hala sonuçlanan bir şey yok.

Yapılan tek şey ekstremden bu ödemelerin alınmadığı fakat borç olarak şu an bekletildiği bilgisi verildi. Garanti Bankası'nın güvenliğinin delinmesi ve kart bilgilerimin ulaşılıp yurt dışında harcama yapılması benim suçum mu? Eğer halledilmezse ben bu miktarları ödemek zorunda mı kalacağım. Nasıl banka bu!

Ceren 214 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Ceren Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında Y. olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön