04 Şubat 2014

Garanti Bankası İşsizlik Tazminatını Ödememesi

Şikayetvar'a yapmış olduğum Garanti Bankası ve başka bankanın şikayet müracaatımın dört ay oldu, işsizlik tazminatımı çözülmemesi ne zaman çözülecek? Başka banka ödemeyi kabul etti ve ödemeyi yaptı. Bu diğer bankalara emsal olması gerekmez mi? Daha neyi bekletiyorlar anlamış değilim. Gelişmeden bilgi istiyorum.

Erdogan 98 Okunma

Cevaplar

  • Erdogan 19 Şubat 2014

    garanti bankası dört aydır bekletigi halde birde degenlendirme adına bekletiliyorum sonuc yine bekleme sonuc ne zaman beli degil? Ben işsizim beklemeye zamanım yok en kısa zaman içinde bilgi istiyorum saygılarımla..

  • Erdogan 07 Şubat 2014

    Dõrt ay oldu halen bekletiyorlar birde alay eder gibi tekrar degerlendiriyoruz diye oyaliyorlar Denizbank kabul edip ödemeye basladi Garantibank oyaliyor birde müsteri memnuniyetinden bahsediyorlar bu ne cidiyetsizlik alay eder gibi yazik lutfen acilen Dõrt aylik magduriyetimin giderilmesini istiyorum saygilarimla..

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Erdoğan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön