24 Mayıs 2014

Garanti Bankası İşsizlik Durumunda Kart Güvencesi Ödemesi Yapılmadı.

Yaklaşık 2 yıl önce işten çıkarılmam durumunda kredi kartı borçlarını sileceklerini belirten bir arama geldi. Müşteri temsilcisiyle telefondan sigortayı yaptık. Geçen ay işten çıkarıldım istedikleri tüm evrakları faxladım. Olumsuz olarak döndüler mevsimlik ( Proje bazlı ) çalışıyormuşum 4 yıldır aynı şirkette çalışıyordum oysa ki şirket beyanı gönderdim tekrardan ( mevsimlik çalışmadığıma dair ) ve Müşteri temsilcisi ödeme yapılabileceğini söyledi ama 2 aydır hala ses seda yok.

Çağıl 483 Okunma

Cevaplar

  • Çağıl 28 Mayıs 2014

    444 0 336 emekli hattını aradığımda hala size geri dönecekler deniliyor :) Sağolun 2 ay oldu dönmediniz icra ya verirler bir de utanmadan ödemek şart oldu kart borçlarını.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Müşterimiz Çağıl D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön