09 Aralık 2013

Garanti Bankası Israrla Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Garanti Bankası'nın hem maaş müşterisi hem de kredi kartı kullanıcısıyım aktif olarak. Hem Amex hem de Bonus Card sahibiyim. Her ikisini de aktif olarak kullanıyorum düzenli ödemede yapmama rağmen halen yıllık kart aidatını almaktan vazgeçmiyorlar. İki kartın bir tanesinden alsalar yine razıyım ama müşteriyi ödüllendirmek gibi bir adeti malesef yok bu bankanın.

Maaş aldığım banka değiştiği anda kredi kartlarımı iptal etmek için bir dakika bile düşünmem. Zaten iş yeri çalışanları olarak iş verene maaş aldığımız bankayı değiştirmesi konusunda da baskı yapacağız sırf bu yüzden. Bonus kart sağladığı avantajları da yıllık kart aidatı bahanesiyle de geri alıyor.

Tolga 43 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Tolga K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön