28 Ekim 2014

Garanti Bankası İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Türkiye Fotbol Federasyonu'ndan hesaplarımıza hakemlik ücretleri yatırılmaktadır. Hesabımı Büyükçekmece şubesinden en az 3 kere tff hesabı olarak eklenmesini talep ettim ve en az 3 kere benden kesilen hesap işletim ücretlerinin hesabıma geri iadesini talep ettim. Hiçbir şekilde şube bu konuyla ilgilenmedi.

Konuyla ilgili olarak şubenin bu ilgisiz ve umursamaz tavrından şikayetçiyim! Ayrıca toplam 116 TL değerinde TFF'den yatan paralardan kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. Eğer sorunum giderilmezse konuyla ilgili şubede daha üst mercilere şikayetimi de bildireceğim ve bir dahada hesap kesim ücreti kesilmesini istemiyorum.

Ertuğrul 303 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Ertuğrul Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön