21 Mart 2013

Garanti Bankası İşletim Ücretini Vermiyor!

Bundan süre İlçe hakem heyetine müracaat ederek haksız yere kesilen hesap işletim ücretinin iadesini talep etmiştim. İlçe hakem heyeti de lehime karar vererek kesilen ücretin iadesine karar vermiş bu karar gereğince adı geçen banka kestiği ücreti tarafıma iade etmişti.

Ancak mezkur banka beni tüketici mahkemesine vererek tarafıma iade edilen ücretin iadesini talep etmektedir. Bu durumda adı geçen bankayla ilgili tüm bağımı keserek vadesiz hesabımı ve kredi kartımı kapatacağım.

Hacı 38 Okunma

Cevaplar

  • Hacı07 Nisan 2013

    21 Martta şikayetimi sitenize iletmiş olmama rağmen o günden bu yana adı geçen banka tarafından tarafıma herhangi bir bilgilendirmede bulunulmamıştır

  • Hacı22 Mart 2013

    Bu gün itibariyle ilk olarak hesap işletim ücreti kesilen hesabımı kapattırdım. Oysa o hesap maaş hesabıydı ve bankayla yapılan anlaşmaya göre ücret alınmayacaktı onlar maaşı onlardan değil de başka bankadan almaya başlayınca işletim ücretini almaya başlamışlardı. Bir de tüketici mahkemesine haksız oldukları halde haklıymışçasına şikayette bulunuyorlar. Unuttukları şeyse sözleşme gereğince maaş hesabı olması hasebiyle işletim ücreti alamayacaklarıdır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön