24 Ocak 2014

Garanti Bankası İşletim Ücreti Konusunda Tutarsız Bilgi Veriyor.

2009'dan beri Garanti Bankası paracard kullanıcısıyım. Hesabımı açtırdığımdan itibaren her sene kesilen Hesap İşletim Ücreti yıllık 10 TL idi. Fakat bu yıl başlanğıcında benden yaklaşık 60 TL Hesap İşletim Ücreti alınarak şikayetimi belirtmek isterim. Bu zamana kadar 10 tl cüzi bir miktar olup kabullendim. Fakat bu yıl kesilen 60 tl için biraz uçuk bir rakam olduğunu düşünüyor.

2009'dan beri kesilen paraların iadesini talep ediyorum. Herhangi bir şubedeki veznedar bayanla konuştuğumda 1 defa mahsus alabileceğimi; müşteri hizmetlerini aradığımda alamayacağımı, şube müdürüyle görüştüğümde 25 yaşını doldurmuş olup alamayacağımı belirtmiştir. Neden herkes farklı yorumluyor. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Tayfun 63 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Tayfun C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön