Garanti Bankası İşletim Ücreti Aldı Yardımcı Olmuyor.

Sibel Y. |

Garanti Bankası 2 tane ödeme faturası talimatı verildiğinde, hesap işletim ücreti alınmayacağı bilgisi verildiği için verdim ve gününde bakiyem olmadığı için manuel ödedim ve hesap ücreti kesildi. Aradığım temsilci siz bilgi alsaydınız şeklinde yardımcı olmayan tutum sergiliyor.

Yeteri bakiye olmamasında sistem tekrar deneme bilgisi verilmedi. Şikayetçiyim ve acilen iade istiyorum. Kredi ödemem ile yeteri kadar faiz ödüyorum. Size dönüş yok talep kapatılıyor diye bilgi veriyor. Şikayet bölümünüz bu mudur? Yardımcı olmak siz sorun demek mi? O temsilciden de , akıl verir tavrından dolayı şikayetçiyim, benim aklım var sağolsun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel Y.
  16 Temmuz
  22:44

  size müşteri temsilcisinden şikayetçi olduğumu ilettim algılayamadığınız nedir ayrıca en garanti bankasında var olan hesabım olmasına rağmen kredi kullandığımda ayrı hesap açıp para aldınız bunun açıklaması nerede. gayet açıklayıcı yazıldığını düşünüyorum iade yok demekten başka cevabınız yokmudur

 • Sibel Y.
  14 Temmuz
  19:23

  olumlu yanıt verilmeye bilir haksız bile olsanız amenna ancak tavır nedir öyle saygısızca çalışanlarınıza verdiğiniz yetki müşterilere akıl vermekmi saygısızlığın lüzumu yok herkes haddini bilsin.

 • 08 Temmuz
  14:30

  Müşterimiz Sibel Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş