19 Mart 2013

Garanti Bankası İşletim Ücreti Aldı Hediyemi Vermiyor!

Emekli maaşını almak için garantiye geçtim ilk maaş hesaba yattı hemen hesap işletim ücreti alındı (2012/2. dönem hesap işletim ücreti diyor ama hesapta 2012 tüm yılda tek bir hareket yok) ve hediye edileceği söylenen bonus da karta yüklenmedi, çeyrek altın hediye diye mesaj da geliyo ama sadece mesajlar geliyor ne bonus nede altın ayrıca alınan hesap işletim ücreti .

Alo garantiyle görüştük işlemi yaptığımız şubeyle görüştük hesabımın olduğu şubeye de giderek görüştük sonuç yok , işlemi yaptığımız ıhlamurkuyu şubesi ** tekrar görüştük mesaj gelecek dedi telefonunuza bir ay oldu gelen mesaj eksik belgeler yüzün sgk maaşınız blokelenmiştir işi gücü bıraktık bunlarla uğraşıyoruz.

Şevket 64 Okunma

Cevaplar

  • Şevket 27 Mart 2013

    şikeyetimden sonra bir hafta geçti halen bilgilendirme yapılmadı

  • Şevket 19 Mart 2013

    bankadan gelen maile göre özet olarak emekli maaşı hesaplarından hesap işletim ücreti alınır diyor ve diğer vaad smsle vaad edilen konu hakkında birşey yazmamışlar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön