06 Nisan 2013

Garanti Bankası İşlem Yapmıyorlar!

1 nisan 2013 tarihinde telefonuma american express kartımla ilgili nisan ayındaki ilk harcamanıza yüzde 10 indirim şeklinde mesaj geldi. ILK yazıp 3340 a göndererek kampanyaya katıldım ve 150 tl lik alışveriş yaptım ancak yüzde 10 indirim uygulanmadı. 4 nisan 2013te saat 15.30 civarı müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilettim.

Talep ilettiklerini söylediler. Bugün tekrar aradım. Talebin henüz değerlendirilmediğini akşam 17.00 den sonra aramam gerektiğini söylediler. Akşam 17.den sonra tekrar aradım. Talebin değerlendirilmediğini geceye doğru tekrar aramam gerektiğini söylediler. Kardeşim mesajı atıyorsanız işlemi yapmak zorunda olan siz değil misiniz?

Yusuf 35 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf20 Nisan 2013

    Garanti Bankasının her zaman yaptığı işler bunlar. Her zaman kampanyamız var diyor ancak bonus puanları yansıtmıyor

  • Yusuf08 Nisan 2013

    Tekrar söylüyorum. Bana yapılacak olan yüzde 10 indirim hala uygulanmamıştır. Şikayetvar.com'a cevap yazmakla yetinilmiştir. Sadece ilgilendiklerini göstermek amacıyla buraya mesaj yazılmıştır. Bana hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır. Garanti Bankası'nın yazmış olduğu bu cevaba da kimse inanmasın. Hakkım gasp edilmiştir. Saygılarımla.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön