17 Mart 2014

Garanti Bankası İşlem Yapmadı.

06/03/2014 tarihinde cep telefonumdan aranarak checkup vaadiyle ve kredi kartı bilgilerim karşı taraftan önceden sebebini bilmediğim bir şekilde alınması ve bana söylenmesi ile bilmediğim bir firma tarafından telefonumdan kandırılarak kredi kartımdan 395 tl ödeme alınmış, ben bu durumu önce Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdim, güvenlik nedeniyle kartı kapattım ve ödemenin geri alınması için söyledikleri fax numarasına tüm detayları ile bir gün sonra dilekçe yazıp gönderdim.

Mevcut dilekçemde ayrıca yazın yapmış olduğum bir tatil anlaşmasınında firma sahte çıktığından ödenmesinin durdurulmasını istedim. Hiçbir şekilde banka tarafımla iletişime geçmedi. Mağdurum, acil yardım.

Uğur 190 Okunma

Cevaplar

  • Uğur01 Nisan 2014

    Benimle bir sefer telefon görüşmesi yapıldı,tarif ettikleri gibi gereken dilekçeyi yazarak istedikleri belgelerle beraber belirttikleri numaraya fax çekmeme ve aradan 2 hafta geçmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadığı gibi benimle yeniden iletişime geçilip sürecin ne durumda olduğu ile ilgilide bilgi verilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimiz Uğur K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön