20 Haziran 2014

Garanti Bankası İşlem Masrafı Alıyor.

İstanbul/Hürriyet Mahallesi şubesi maaş müşterisiyim. Sözleşme gereği hiç bir işlemden masraf alınmaması ve bonus kartımdan aidat masrafı kesilmemesi gerekiyor. Ofisteki çok sayıda arkadaşımla beraber defalarca şikayet etmemize rağmen henüz problemimiz çözülebilmiş değil. 1,2 ve 3,5 TL arası sürekli masraf kesintisi yapılıyor.

Kesilen kart masrafı müşteri temsilcisini aramadan iade edilmiyor. İlgisizlik ve çözüm üretme konusundaki zayıflık bankaya olan güvenimizi sarsıyor. Bu konuda genel bir önlem alınması ve çözüm üretilmesini talep ediyorum.

Ayşegül 845 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimiz Ayşegül A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön