15 Mart 2013

Garanti Bankası İSKİ Faturalarında Son Ödeme Tarih Sorunu!

Faturalarımı Garanti Bankası üzerinden otomatik ödüyorum. Diğer faturalar önceden ödeme listesinde görünürken İSKİ faturasını bu alanda göremedim. Otomatik ödemede sorun olabileceğini düşünerek "Fatura Ödeme" seçeneğine tıkladım ve faturayı manuel olarak ödemek istedim. Bu şekilde sorgulayınca faturanın son ödeme tarihinin o gün olduğunu gördüm. Faturayı manuel olarak ödedim.

Bir sonraki ay da aynı durum olunca bankayı aradım, İSKİ ile görüşmemi söylediler. İSKİ'de görüştüğüm yetkili personel bankalara son ödeme tarihi bilgisini son ödeme gününe 4 gün kala vermeye başladıklarını öğrendim. Son ödeme tarihi bilgisi bankada olmadığı halde içinde olduğunuz günü son ödeme tarihi olarak gösteriyor.

Bedreddin 211 Okunma

Cevaplar

  • Bedreddin 09 Nisan 2013

    Şikayetime hala doyurucu bir yanıt gelmedi?

  • Bedreddin 21 Mart 2013

    Yeni resim ekleyemiyorum ama elimde 2 tane daha ekran görüntüsü var ve bunlardan birisinde son ödeme tarihi 16.03.2013 diğerinde 18.03.2013 görünmekte. Sorumu yineleyim, bir faturanın nasıl olur da birden çok son ödeme tarihi olur? Bu soruma yanıt vermek yerine sorum ile ilgisi olmayan cevaplar yazmayın lütfen!

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön