11 Ocak 2014

Garanti Bankası İşini İyi Yapmıyor.

Son yaşadıklarım ve şikayetim sonrasında Garanti Bankası'nın verdiği tepkiden anladığım; tabi burada tepki derken büyük bir şey anlamayın lütfen hiçbir şey yapmayarak, şikayetleri görmezden gelerek, yokmuş gibi davranarak bankanızın aslında ne kadar çözüm odaklılıktan uzak olduğunu ve kabahatin kendinizde olması durumlarında müşteriyi aramayarak unutturmaya çalışma
politikası izlediğinizi görüyorum. Reklamlar ilanlar hepsi gerçek dışı. Şikayet ediyorum ve çözümü bırakın özür dilemek için bile arayan yok. İşinizi iyi yapan bir banka değilsiniz.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Ocak 2014

    Garanti Bankası benimle irtibata geçti sadece. sorunuma henüz bir cevap getirmiş değildir. Sadece irtibata geçerek sorun çözülmüyor.

  • Mehmet11 Ocak 2014

    garanti haklı müşteri hattınızdan aynı şikayeti yapmaya çalıştım ancak sistem hatası vermiş. yani anlayacağınız bankanızla ilgili aksaklıklar hep üst üste geldi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Mehmet Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön