19 Kasım 2014

Garanti Bankası İşin Hakkıyla Yapılmaması!

Aralık itibariyle kullanım süresi dolacak kredi kartımızla 13.11.2014 tarihinde online alışveriş yapmamız gerekti, fakat işlem maalesef gerçekleşmedi. Kredi kartını kullanamadığımız için de, maddi olarak zarara uğradık.

Web sitesi, limit yetersizliği, yanlış kart bilgisi girilmesi gibi sorunların olmadığını da kontrol ettikten sonra çağrı merkezini aradık. Önce hatayı web sitesine bağlayıp sorundan kurtulmak istediler. Israrımız sonucu, henüz kullanım tarihi dolmamış kartı yenilediklerini fakat elimize ulaşmasını sağlayamadıklarını öğrendik. Tabii burada da hatayı kurye firmasına yıktılar. Sorunumuzun çözümünü bekliyoruz.

Bülent 314 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Bülent Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön