25 Şubat 2015

Garanti Bankası İşi Bilmeyen İşini Yapmayan Banka!

Dün kredilerimin yapılandırılması için görüştüm ve öğlen 14:00 - 15:00 gibi dönüş yapacaklarını arkasından da bankaya gidip imza atmam gerektiğini söylediler. Dün dönüş yapmadılar bu günde bankaya gittiğime her hangi bir yapılandırma dosyası olmadığını söylediler.

İşimi bırakıp zamanımı bankaya harcadım ve yapılandırma yapılmadı. Şimdi personelin işini yapmaması ve benim bankaya gitmeme rağmen işlemin yapılmamasından ötürü bankaya gitmeden yapılandırma işlemimin yapmanızı talep ediyorum.

Aksi takdirde konuşma kayıtlarının olması ve sizin işinizi yapmamanızdan ötürü oluşacak gecikmeler ve faizlerden sorumlu olmamakla birlikte oluşabilecek durumlarda konuşma kayıtlarını baz alınacaktır.

Yusuf 237 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Yusuf Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön