Garanti Bankası İptali Zorlaştırıyor!

Yağmur G. |

Haziran ayında Dokuz Eylül Üni. Buca Eğitimde yalvararak "bonusöğrenci" kredi kardı başvurusunda bulunmam istendi. Başımdan savmak için kabul ettim."2 hafta içinde kart mutlaka evinize gelecektir" dediler. "2 hafta içinde gelmezse alamam zaten, taşınıyorum ve kartı iptal ettiririm" dedim.

Garanti Bankası , 2 hafta içinde kartım gelmedi ve ben de 4 hafta kadar haber bekledim. Daha fazla uğraşmak istemedim ve bankanızı arayarak kartımı iptal ettirmek istedim. O kadar uzun sürdü ki iptal işlemi, bir tur da orada yalvardılar. Sonunda kartımın iptalinin kabul edildiğini söylediler. Birkaç gündür bankanız tarafından tekrar aranmaktayım; fakat cevap veremedim. Tekrar aranmayı ve artık kökten çözüm üretmeyi umuyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  09:12

  Müşterimiz Sn. Yağmur G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş