17 Mayıs 2013

Garanti Bankası İptal Ettiğim Halde Kredi Kartı Görünüyor!

Garanti bankası bonus kredi kartım vardı. geçen ay aradım ve bütün borcunu ödeyerek kartı iptal ettirdim. "tamam. iptal oldu 1 hafta içerisinde işlem yapmayınız" dendi. bugün şans eseri internet bankacılığına bir girdim 1 ay geçmiş olmasına rağmen hala kredi kartı görünüyor ve arayıp kartınızı iptal etmişsiniz yeni kart verelim mi diye arıyorlar.

Dedim ki iptal etmeme rağmen niye görünüyor, iptal etmediniz mi daha diyorum. o konuda yardımcı olamam müşteri hizmetlerini arayın diyor. siz de müşteri temsilcisi değil misiniz diyorum. evet ama ben yardımcı olamıyorum diyor. garanti bankasının kapısının önünden geçmem artık...

Derya 63 Okunma

Cevaplar

 • Derya27 Mayıs 2013

  Hala aranmadım. 17 Mayısta aranacağıma dair mesaj yazdınız. Bugün 27 Mayıs.

 • Derya24 Mayıs 2013

  Garanti Bankası iptal ettiğim kredi kartını bir buçuk ay geçmesine rağmen hala kapatmamış. Bana kırıp atabilirsiniz dediler bende kırdım attım. Ama hala internet şubesinde kredi kartını görüyorum. Daha önce şikayet yazdım " müşteriye geri dönüş yapılacaktır" diye cevapladılar ama 1 hafta geçti hala geri dönüş yok. Şikayetlere verdikleri cevaplarda yalan.

 • Derya20 Mayıs 2013

  Niye Hala Bilgilendirme Yapılmadı? Yeni kart başvurusunda bulunsam 10 dk. sonra ararsınız, kart iptaline gelince günler geçti hala aramak yok. Sizden vadesiz hesap dahi açmam.

 • Garanti Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön