15 Ağustos 2014

Garanti Bankası İptal Edilen Kullanmadığım Karta Aidat Kesiyor!

Garanti Bankası'na ait web sitesinde yıllık üyelik bedeli ilk yıl ücretsizdir yazıyor. İlk yılın sonunda direk kart ücreti yansıtıyorlar yani 2. yılın kart ücretini yıl başlangıcında peşin ödemiş oluyorsunuz ve 3,4,5.... yıllarda da kart ücreti o yılın başında peşin alınıyor.

Bana 6 yılın başında 69 TL kart ücreti yansıtıldı ve bende kartı iptal ettirdim fakat ben kartı kullanmayacağım yıla ait üyelik bedelini niye ödüyorum. Ben hiçbir zaman kullanmayacağım karta para ödeyecek kadar zengin olmadım. Şayet cevabınız olacaksa mantıklı cevaplar veriniz ve kimseyi boş sözlerle oyalayıp yanıltmayınız...

Onur 302 Okunma

Cevaplar

  • Onur03 Eylül 2014

    En son ben arayıp görüştüm ödemiş olduğum 69 TL lik aidat kart kapandıktan 20 gün sonra hesabınıza geçecektir diye söylendi. bende inatla ödemiş olduğum aidat bana geri ödenecek dediniz doğrumudur diye sorup defalarca teyit ettim. bugün 21. gün fakat geri ödeme yok. ses kayıtları mevcut 26.08.2014 tarihli görüşmemi tekrar dinleyebilirsiniz. ücret iadesi gerçekleşmemesi halinde görüşme kayıtları örnek gösterilerek gerekli mercilere başvurulacaktır.

  • Onur20 Ağustos 2014

    Arayan soran yok birde aramışlar, ilgilenmişler gibi mail atmışlar. Değerlendirmesi tamamlanan 43284462 numaralı mesajınız sonucunda size sunduğumuz hizmet ile ilgili görüşlerinizi öğrenebilmek için tek sorudan oluşan bir anket hazırladık.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimiz Onur Y.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön