Garanti Bankası İptal Edilen Karta Kart Ücreti Kesiyor.

Ersin V. |

Yaklaşık 1,5 ay önce bonus premium kartımı kapatmak üzere 444'lü numarayı aradım ve kapatma talebimi ilettim. Sonrasında Bursa Gazcılar Şubesinden Flexi card aldım. Bu arada kartın hala kapanmadığını fark ederek şubeyede dilekçe yazıp verdim. Buna rağmen elime gelen extrede kapatma talebi yaptığım karta kart ücreti yansıtıldığını görüyorum.

Tekrar 444 lü numarayı aradığımda sicil numarasının 100338 olduğunu söyleyen R*** isimli bayan yardımcı olmak bir yana, gayet kaba ve asabi bir yaklaşımla suratıma telefonu kapattı. Her 2 durumla ilgili ivedilikle çözüm bekliyorum. Şuan kesilen tüm kart ücretlerinin de iadesini istiyorum. Bununla ilgili yasal hakkımı da kullanacağım. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin V.
  02 Mart
  16:25

  tarafıma herhangi bir geri donus olmadı

 • 27 Şubat
  09:49

  Müşterimiz Ersin V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş