30 Aralık 2014

Garanti Bankası İptal Edilen Alışveriş Parasını Geri Vermedi.

2014 yılında " Skype " adlı program için Garanti Bankası hesabımla 2 defa 5'er euro' luk toplam 10 euro değerinde alışveriş yaptım. Ancak Skype tarafından bu işlemler iptal edildi. Para transferinin iptali ile ilgili tarafıma Skype yetkililerinden gelen mesaj ekteki gibidir. Ancak Garanti Bankası müşteri hattını aradığımda tarafıma ödemenin yapıldığı ve para transferinin ilgili yere ulaştığı bilgisi söylenmektedir.

Skype yetkilileri paranın Skype hesabına ulaşmadığını söylemekte, Garanti Bankası müşteri hizmetleri ise paranın ulaştığını söyleyip herhangi bir inceleme başlatmadan beni yanıltmakta ve İngilizceleri yetersiz olduğu için konu ile uğraşmamaktadır. Garanti Bankasından şikayetçiyim.

Efe 291 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Efe T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön