05 Şubat 2014

Garanti Bankası İpotek Fek Ücreti.

Bugün konut kredimizi toplu ödeme ile erken bitirmek amacıyla İstanbul Ataşehir şubemize gittiğimizde, ismini afişe etmek istemeyeceğim müşteri yetkilisi hanım arkadaş bize kapama miktarını sözlü olarak bildirdi, yazılı bir evrakı ancak isteyince verdi. Ben kredi hesabıma gerekli ödemeyi havale ettikten sonra bir de ipotek fek ücretiniz var diye 367,5 TL daha talep etti.

Fek kelimesinin ne anlama geldiğini sorduğumda bilmediğini, ipotek kaldırılması için ödememiz gerektiğini, kredi kapanmış olsa da ödeme yapılmazsa ipoteğin kalkmayacağını ileterek bizi ikna etti.

Elden de ücretsiz alabileceğimi sonradan öğrendiğim bu "fek" belgesine ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum.

Ozan 240 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ozan P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön