03 Mayıs 2016

Garanti Bankası İpotek Fek Süresi Problemi...

718 / 7*********** no.lu konut kredisi hesabımın borcunu 21.04.2016 tarihi itibari ile kapattım. Ancak konut üzerinde bulunan ipotek, borç kapatma tarihinden bu yana kaldırılmadı. Şehir değiştirme nedeniyle çok kısıtlı süre içerisinde ev almam gerek ancak satış işlemini bankanızın keyfi uygulaması nedeniyle yapamıyorum. Özellikle yoğun iş temposunda çalışan insanların zamanı sizin harcayamayacağınız kadar değerli. 05.05.2016 tarihine kadar ipotek kaldırma işlemi tamamlanmaz ise yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Servet 113 Okunma

Cevaplar

  • Servet03 Mayıs 2016

    Anne kızlık soyadının güncel olmadığının bildirilmesi ne demek? Bunun değişme ihtimali var mıdır? Sizinle çalıştığıma pişmanım ve bir daha işlem yapmayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn. Servet Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön