23 Temmuz 2013

Garanti Bankası İpotek Fek Bedeli!

Banka bizden, eşimin (A** Y**) adına olan kredi borcumuzu ödedikten sonra ipotek kaldırma ücreti olarak 350 TL aldı. Bunun üzerine Mamak Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem heyetine başvuruda bulunduk. Bizim lehimize karar çıktı. Ankara Mamak şubesine bildirdik, hem ödememizi yapmadılar, hem de itiraz ettik dediler. Bugün de öğrendiğime göre bu ücreti artık almayacaklarmış.

Şimdi madem öyle bizden aldıkları 350 TL' yi ödesinler? Biz de icra yoluyla bu parayı almaya çalışmayalım. Hakem heyeti kararım elimde, bir örneği de bankada, bizi arayıp öderlerse hem onlar için az masraflı olur, hem de biz icra dairesiyle uğraşmamış oluruz.

İlker 70 Okunma

Cevaplar

  • İlker 05 Ekim 2013

    EN SONUNDA PARAMI ALDIM. ÇOK uğraştım. daha 1000 TL alacağım var, banka tüketici mahkemesine itiraz ettiği için sonuçlanmasını bekliyorum. aynı durumda başka bir banka 1 hafta da paramı ödedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön