Garanti Bankası İnternetten Hesabımı Kapatamıyorum...

Karataş O. |

Yaklaşık 7-8 yıldır Garanti Bankası ile çalışıyordum. Ta ki GS bonus kredi kartı başvurusu yapana kadar. Diğer kredi kartımı iptal ettiğim için onaylanmadığını düşünüyorum. Bunun üzerine Garanti Bankası ile olan tüm bağlarımı bir daha onlarla çalışmamak üzere koparmak istedim.

Son olarak İgaranti hesabımı internet ve cep şubeden kapatmaya çalıştım. Müşteri hizmetlerini aradım fakat ana hesap olarak göründüğü için kapanması mümkün değilmiş. Bu hesabı internet üzerinden açmama rağmen tekrar internet üzerinden kapatamıyorum. Şubeye gitmem gerekiyormuş. Şubeye gidersem maaşımdan ve sigortamdan yapılan kesintiyi karşılayacaklar mı? Artık şubelerinizin önünden bile geçmek istemiyorum.

Etiketler :

Banka Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Karataş O.
  31 Ekim
  22:52

  Sorunum ertesi gün 7 defe arama yaptıktan tam 73 dakika konuştuktan ve her seferinde eksik bilgilendirme ile isyan ettikten sonra yine kendi tarafımdan çözülmüştür. Müşterisine değer vermeyen ve ilgisiz haklı müşteri hattı olan. Müşteri desteği berbat olan Garanti Bankası'nı kınıyor ve kimseye tavsiye etmiyorum!

 • 27 Ekim
  10:12

  Müşterimiz Sn. Karataş O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş