23 Temmuz 2015

Garanti Bankası İnternet Şubesi Bekleyen İşlemler Yok.

Garanti Bankası düzenlemiş olduğu Ramazan Kampanyasına katıldım. Kazandığım 50 TL puan dün kartıma yüklendi. Media Markt kampanyadan kazandığım 50 TL Bonus kullanarak bugün 23 Temmuz 2015 Perşembe günü 164.43 TL saat:15:00 ürün satın aldım. Az önce kontrol için internet şubesine girdim. Puanım 2.23 olarak görünüyor ama yaptığım işlem görünmüyor. Diğer bankaların internet şubesinde bekleyen işlemler menüsü var ama Garanti Bankası'nda bu işlem yok Garanti Bankası'na soruyorum neden yok? Yaptığım alışveriş görmek için yarına kadar beklemek zorundayım ve bu durumdan şikayetçiyim.

Birol 270 Okunma

Cevaplar

 • Birol04 Ağustos 2015

  Dün 03.08.2015 Pazartesi günü ekstre ödemek için Eskişehir Cengiz topel caddesi ile ismet İnönü caddesi ile bitişik olan şubeye gittim görevli sıramatik arızalı olduğu kuyruğa girmemi söyledi ve ilkel bir biçimde kuyruk girdim ekstre ödedim ve şubeden ayrıldım.

 • Birol'un Teşekkür Mesajı24 Temmuz 2015

  Garanti Bankası Tarafından Bu Sabah Arandım. Göstermiş Oldukları İlgileri İçin Garanti Bankası'na Ve Özcan Beye Teşekkür Ederim.

 • Birol23 Temmuz 2015

  Bekleyen İşlemler Açık Provizyon Menüsünden Görüntüleniyormuş. İnternet Şubesinde Tıklamadığım Yer Kalmadı En Sonunda Buldum. Media Markt Kredi Kartımdan 114.43 TL Çekmiş İşlem Doğru Yapılmış.

 • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2015

  Müşterimiz Birol E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön