Garanti Bankası İnternet Şubemin Blokesi Kalkmadı.

Mücahit T. |

Ben İnternet şubesini aktif olarak kullanan biriyim tüm işlemleri buradan gerçekleştiriyorum. Garanti Bankası'na ait kredim bulunmakta. Temmuz ayına ait taksitim 2 gün geciktirdim ve İnternet şubem kilitlediler ödeme yapamıyorum. Şubemi aradım yetkili kişi hesabımdan taksitin ödemesini yaptı.

İnternet şubemin blokesi kalkmadı. Ödeme yapmadığım için gecikme oluyor ve faize biniyor defalarca aradım. Halen açılmadı. Şuan ağustos taksitimi vereceğim fakat halen kilitli. Ödeme yapmam için arıyorlar birde sürekli ama İnternet şubem kilitli ve faiz işliyor. Tüm telefon görüşmelerimde ilettim bu konuyu ve kayıt altında tuttum mahkemeye vereceğim. Kesilen faizler ve çalınan zamanımın bedelini alacağım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mücahit T.
  15 Eylül
  14:08

  Hiç bir şekilde yardımcı olunmamıştır. Şikayet günceldir.

 • 10 Eylül
  16:18

  Müşterimiz Mücahit T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş