10 Eylül 2014

Garanti Bankası İnternet Şubemin Blokesi Kalkmadı.

Ben İnternet şubesini aktif olarak kullanan biriyim tüm işlemleri buradan gerçekleştiriyorum. Garanti Bankası'na ait kredim bulunmakta. Temmuz ayına ait taksitim 2 gün geciktirdim ve İnternet şubem kilitlediler ödeme yapamıyorum. Şubemi aradım yetkili kişi hesabımdan taksitin ödemesini yaptı.

İnternet şubemin blokesi kalkmadı. Ödeme yapmadığım için gecikme oluyor ve faize biniyor defalarca aradım. Halen açılmadı. Şuan ağustos taksitimi vereceğim fakat halen kilitli. Ödeme yapmam için arıyorlar birde sürekli ama İnternet şubem kilitli ve faiz işliyor. Tüm telefon görüşmelerimde ilettim bu konuyu ve kayıt altında tuttum mahkemeye vereceğim. Kesilen faizler ve çalınan zamanımın bedelini alacağım.

Mücahit 1.710 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit 15 Eylül 2014

    Hiç bir şekilde yardımcı olunmamıştır. Şikayet günceldir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimiz Mücahit T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön