22 Mart 2013

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Edilmiş!

Herhangi bir nedenden dolayı internet bankacılığı kullanımım garanti operasyon merkezi tarafından bloke edilmişti. Defalarca bankaya gitmeme rağmen bankadaki çalışanlarında fazla bilgisi ve yetkisi yoktu. Haklı müşteri hattını aramama rağmen onlar bile bilgilerime erişmekte hata alıyordu.

Bana dedikleri en yakın şubeye gidip hata sayacını sıfırlamanız gerektiğini söylüyordu bende bankaya gittiğimde bankadaki kadın internette benim adıma hiç bir işlem yapamıyordu. Hesabımı kapattım ve 6-7 ay sonra tekrar açtırmaya karar verdim sonuç yine aynı hesabım yine bloke üzerimdeki engelin kaldırılmasını istiyorum.

Ali 426 Okunma

Cevaplar

  • Ali 23 Mart 2013

    Banka herhangi bir işlem yapamıyor sorunum hala çözülmüş degil operasyon merkezine mail atıp internet bankacılığımın engelinin kaldırılmasını istiyorum. Sorun hata sayacı filan degil.

  • Ali 23 Mart 2013

    Operasyon merkezi tarafından internet bankacılığım engellendiği için şifre alma yasaklısı gözüküyorum. En yakın şubeye gidip hata sayacını sıfırlatın demeyin artık yapamıyorlar. Operasyon merkezine internet bankacılık engelimin kaldırılmasını isteyen bir mail atabilirmisiniz şifrede alamıyorum bankada işlem yapamıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön