Garanti Bankası Insan Kaynaklarının Sorumsuzluğu!

Burcu Akyüz A. |

Geçen hafta insan kaynaklarından aradılar. Beni iş görüşmesi için ve gişe de çalışmak isteyip istemediğimi sordular, ben de evet çalışırım dedim. Bir daha dönüş yapmadılar. Beni aradıkları numaradan ulaştım kendilerine ve bana gişede yaş sınırı olduğundan olumlu cevap veremediklerini tahsilat departmanında çalışmak ister misiniz diye sordular. Onu da kabul ettim.

Görüşme için not aldıklarını ve arayacaklarını söylediler fakat bir hafta geçmesine rağmen aramadılar. İkinci kez söyledikleri tahsilatta da yaş sınırı olduğun ve işe alımın yapılamayacağını söylediler. Özürleri kabahatlerinden de büyük. Bu kadar sorumsuz bir banka görmedim ben.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu Akyüz A.
  06 Haziran
  23:57

  ınsan kaynaklarının ıs gorusmesı için aramalarının üzerinden tam iki hafta gectı. Tahsılattan bılal bey ış gorusmesı için ısmımın sıstemde yer almadıgını fakat ınsan kaynaklarıyla baglantıya gecıp tekrar dönüş yapacaklarını söylediler fakat herzamankı gibi dönüş yapmadılar. Eskı TEB bankası personelıyım ve hiç bu kadar tutarsız ve ılgısız bir ık gormedım. Berbat bir ınsan kaynakları departmanınız var

 • 01 Haziran
  09:19

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş