08 Şubat 2014

Garanti Bankası İndirim Promosyon Kodunu Vermiyor.

30.01.2014 tarihinde kış kredisi kapsamında kredi kullandım . İndirim promosyon kodunun telefonuma geleceği söylendi. Asıl cümbüşte bundan sonra başladı. Bankaya gittim müşteri temsilcisi bilgisinin olmadığını, telefon bankacılığını aramamı söyledi. Tel bankacılığıyla görüşme yaptım onların bilgisi dahilinde olmadığını şubeden halledilebileceği söylendi. Tekrar şubeye gittim şube tekrardan telefon bankacılığına yönlendirdi. Daha sonra twitter üzerinden 'garantiyesor' kullanıcı hesabına yazdım sorunumu haklı müşteri hattından aradım kayıt oluşturuldu. 3 gün içerisinde dönülecek dendi ertesi gün aradım cevap yok. Bugün 7 şubat ne arayan var, ne soran.

Gürkan 89 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan11 Şubat 2014

    Soruna cozum uretilmedi. Sorun hala devam ediyor..

  • Gürkan08 Şubat 2014

    10 gündür sürekli iletişime geçiliyor sürekli biryerlere yazılar yazılıor cevaplar bekleniyor.. bir türlü iletilişemedik sizinle.. beklemek değil çözüm önerisiyle gelen birisini istiyorum.. bir banka için yaptığı promosyonun kodunu göndermek bu kadar zor olmamalı..

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimiz Gürkan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön