21 Mart 2013

Garanti Bankası İlk Aydan Kullanım Bedeli !

Yaklaşık bir ay önce Gs bonus kartı aldım. Bana bu kartı tavsiye eden arkadaş kredi kartı kullanım bedelinin 12. ayda kesileceğini söyledi ve Gs'li olarak avantajlarından bahsetti. Kart elime geceli bir ay olmasına rağmen kullandım bedeli 59 tl kestiler.

Müşteri hizmetlerini aradım. Müşteriyi korumak adına kayıt altına aldıkları konuşmalarımıza bakmalarını bana söylenenin aksine ilk aydan kullanım bedeli alınmasını anlayamadığımı söyledim.

Bizler taahhüt ettiğimiz ödemeleri yapamadığımızda tepemizde olan bankalar kendi taahhütlerini neden yerine getirmiyor acaba?Son olarak bana bonus yükleyebiliriz para iadesi yapamıyoruz dediler. Tüketici h. heyetiyle daha önce bu bedeli iade ettiler.

Tolga 40 Okunma

Cevaplar

  • Tolga22 Mart 2013

    Açmadığım telefon kalmadı kimsenin ilgilendiği yok.Bu kartları müşterilerinize önerirken öve öve bitiremiyorsunuz.Sonrada yaptığınıza bakın.Ne ilgi ne alaka hiç bişi yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön