16 Mart 2016

Garanti Bankası İlgisizlik Had Safhada!

Garanti Bankası Adana Gazipaşa şube ile çalışmaktayız. Yeni başladık çok sorumsuz şube çalışanları mevcut. Bunu büyük bir kurum olan Garanti Bankası'na fatura etmek haksızlık olur. Şube çalışanlarının sorumsuzluğu diyebilirim. Şikayetim ise kurumumuzda farklı ofislerde verilen hizmet bizim çalışmakta olduğumuz ofiste verilmemiştir. Bizim ofis çalışanlarımızı şubeye yönlendirdi. Garanti Bankası'nın bu şekilde farklı bir hizmet mantığı olabilecek bir kurum olmadığını düşünüyorum. İnşallah da yanılmıyorumdur. Konu hakkında acil sorumlu arkadaşların ilgilenmesini talep ediyorum.

Hüseyin 56 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin21 Mart 2016

    şube personeli üstüne basa basa soylememe rağmen eksik bilgi almış. Tekrardan şubeye çağırıyorlar. Bu personel ile biz daha çok ugrarız şubeye Allah garanti bank Adana Gazipaşa şubesi ile çalışanlara sabır versin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Hüseyin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön