Garanti Bankası İlgisizlik!

Uğurcan A. |

Kuryenet gibi ne olduğu belli olmayan bir firmayla çalışan Garanti yüzünden bir haftadır evde kartımın gelmesini bekliyorum. Kuryenet 8 gündür bugün getiriyoruz diye randevu veriyor ve o gün aradığımızda yarın getireceğiz diyor ve getirmiyor. Dün görüştüğümüzde önceki 7 gün olduğu gibi yarın getireceğiz dedikleri için bugün 9'da aradık tamam getireceğiz dediler öğlene doğru aradığımızda yarın dediler. Bir haftadır tüm planlarımız altüst oldu ve bunu söylediğimizde cevaplar veriyorlar hem Garanti hem Kuryenet. Ve şimdi kredi kartımızı elimize ulaşamadan iptal ettik. Çünkü elimize ulaşamıyor. Ve Garantide olan tüm hesaplarımızı kapatacağız. 21. yüzyıl bankacılık kalitesi bu değil.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğurcan A.
  01 Nisan
  21:32

  Hiçbir şekilde işimizi çözemedikleri gibi şikayeti buraya yapınca insanlar görmesin diye aman efendim şu numaraya şikayet bildirimi yapabilirsinize dönüyor olay. Hayır efendim mağduriyetimizi görsünler ve siz de müşterilerinizi memnun edin lütfen. Şikayeti yaptıktan ve hesapları iptal ettikten sonra aradılar bankadan kartı gönderiyoruz diye. Dalga mı geçiyorsunuz anlamadım.

 • 20 Kasım
  11:11

  Müşterimiz Sn. Uğurcan A.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş