Garanti Bankası İlgim Olmadığı Halde Telefonuma Mesaj Gönderiyor!

Tuğba G. |

Birkaç gün önce Garanti Bankası'ndan aldığım bir mesaj üzerine kredi borcumun olduğunu, ödenmemiş borcun ödenmesi gerektiği adı altında gelen mesaj üzerine Garanti Bankası'nı aradım. Banka ile bir alakam olmamasına rağmen telefonuma bu mesajın geldiğini, mesajda gecikmeli borcunuz ile alakalı 02*****00 nolu telefonu arayıp bilgi almam gerektiği yazdığını belirttim.

Bana müşteri hizmetlerinden görüştüğüm arkadaşın yardımcı olamayacağını, en yakın şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Şubeye gittim bireyselden biri ile görüştüğümde mesajın yanlış geldiğini ve dikkate almamam gerektiğini söylediler. Bu mesajın aslı astarı nedir, neden böyle bir mesaj geldi diye sorduğumda da net bilgi vermediler.

Etiketler :

Reklam SMS Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  10:17

  Müşterimiz Sn. Tuğba G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş