15 Mayıs 2015

Garanti Bankası İle Kabus Gibi Bir Gece: Tam 5 Saat Süren Çözüm Süreci!

Cepbank şubesini kullanmak istiyordum. Formda kartın son 6 rakamı, kart şifresi ve telefon No. 'su istendi. Şifre adımını geçemedim. Telefonla yardımlarına başvurdum. Aynı nedenler aynı sonuçları verir değil mi!

Görüştüğüm 6 farklı kişi aynı sorunun çözümü için standart bir çözüm üretemediler. Kartımın bloke olmadığını, şifre değiştirmeme gerek olmadığını (ki değiştirdim), başka bir web tarayıcısını denediğimi, Alo Garanti şifresi almanın ne yararı olacağını söyledim.

Bu kez gece evden uzaktaki ATM'ye gittim. Gergin konuşmalar sonucunda işlemi hallettim (!) Güvenlik birimi aradı onay verdim. Ancak para alıcıya halâ ulaşmadı. Sonunda evde hallettim. Tam 5-saat sonra. Pes doğrusu, bravo size!

Turgut 387 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 16 Mayıs 2015

    Bu banka Doğuş Grubu'nun iken iyiydi. İspanya'ya geçtikten sonra sapıttı. Ülkenin tasarruflarını (İşçinin, memurun, esnafın, çiftçinin, emeklinin, çalışan çalışmayan memleketim ahalisinin, alnının teriyle, elinin nasırıyla, dişinden tırnağından artırdığı birikimlerini) elin İspanya'ya transfer ediyoruz. Niçin, daha fazla semirsinler diye mi? Kelin merhemi örneği kendilerine yararları olsaydı ekonomileri batmazdı. Elbette Barcelona, Real Madrid futbolcu transfer edebilsin diye katkımız olursa ne mutlu bize.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Turgut T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön