23 Temmuz 2015

Garanti Bankası İki Sene Önceki Expertiz Bedelinin İki Sene Sonra Tahsil Edilmesi.

İki sene önce yapıldığı iddaa edilen expertiz bedeli kredinin çekilmemesine rağmen, 2015 yılında yani iki sene sonra tahsil edildi.
Buradaki mağduriyetimi gidermedikleri için kendilerini mahkemeye vereceğim.

Mustafa 1.151 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2015

    Tekrar Merhabalar, bu konuyu detayları ile anlatmak istiyorum. Bu durum oluştugunda hesabım olan Levent şubesi ile görüştüm. Kendileri Etiler Şubesine Yönlendirdiler. Onlarda "İstediğimiz zaman çekeriz! " diye bir tabirde bulundular, bende haklı olarak bütün hesaplarımı kapatmaya başladım. Bugün itibarı ile Garanti Bankası Haklı Müşteri hattından yapılan geri dönüşle "Tutarın geri iade edildiğini öğrendim. " Bu noktaya kadar devam ettirilen süreçte Haklı Müşteri Hattına teşekkür ederim. Garanti bankasınıda "şubeleri tenzi ederek söylüyorum bunu", beni yanıtmadığı içinde ayrıca teşekkür ederim.

  • Mustafa26 Temmuz 2015

    İletisime gecilmedigini ve sirf bu surecten dolayı bütün hesaplarimi kapatacagim

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimiz Mustafa D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön