Garanti Bankası İgaranti Kredi Kartımı Kullanıma Açmadı!!

Faruk A. |

23.10.2015 tarihinde kuryeden teslim aldığım kredi kartım hala kullanıma açılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana incelemede deyip geçiştiriyorlar. Neyin incelemesi anlamıyorum ki? Madem kullanıma açmayacaktınız neden kredi kartını yolladınız? Bu nasıl bir hizmet kalitesi anlam veremiyorum. Koskoca banka kredi kartını aktif hale getirmek için müşterisini günlerdir mağdur ediyor. Bir an önce kullanıma açılmasını istiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk A.
  14 Kasım
  09:47

  23.10.2015 tarihinde kuryeden teslim aldığım kredi kartımı hala kullanamıyorum. Gerekçesi ise kuryenin "Sözleşmenin bir ekini teslim aldım" ibaresini bana yazdırmaması. Neredeyse 20 gün oldu Ne kurye geliyor tekrardan ne de kartımı kullanıyorum. 20 günde nasıl çözümlenmiyor bu iş anlamış değilim. Bu hafta sonuna kadar bekleyeceğim, daha sonra başka bir bankanın kredi kartına başvuracağım bilginiz olsun. Kullanamıyorsam neden taşıyorum üzerimde?

 • Faruk A.
  30 Ekim
  10:22

  Bende bir an önce iletişime geçmenizi bekliyorum.

 • 30 Ekim
  10:21

  Müşterimiz Sn. Faruk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş