08 Şubat 2014

Garanti Bankası iGaranti İlk Kullanım Mağduriyeti Bunu Yapmayın!

iPhone'un Garanti Bankası iGaranti uygulamasından kendi çalışanımıza cepbank üzerinden 500 TL para gönderdim. Sistem dekont üretti fakat alıcı olan çalışanımız SMS bekledi fakat gelen giden bir SMS olmadı. Ben de başka bir garanti uygulaması olan e-trader dan denedim. O anında işleme alındı SMS gitti ve para çekildi. Şimdi iGaranti'den yaptığım işlemin iadesini istiyorum, alıcı size iade etmesi gerekiyor diye bir mesaj yollamışlar.

Alıcı parayı alsa zaten iade edecek. Para alıcıya ulaşmadı. Bunun ispatını yapmanız çok kolay. Telefon bankacılığınızdan bana gerçekleşmeyen cepbank para gönderilerinin internet şubemden iptal edebileceğim söylendi. Fakat orada da işlemi göremedim.

İşlem referansı: 8817630. Acil!

Tamer 344 Okunma

Cevaplar

  • Tamer 10 Mart 2014

    Başvuru numarası cep telefonuma gelen (5265201)

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Şubat 2014

    Müşterimiz Tamer Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön