Erman O. Teşekkür Mesajı

iGaranti müşteri hizmetleri iletişime geçip, söz konusu indirim tutarının şu an yatırıldığını iletmiştir. Teşekkür ederim.

Garanti Bankası iGaranti Benzin Kampanyası.

Erman O. |

Garanti'nin 150 TL benzin alımına 20 TL'lik indirim kampanyasından yararlanmak için iGaranti android uygulamasına giriş yaparak ilgili kampanyanın ekranında "Fırsatı Kap" tuşuna bastım ve ekranda fırsatı kaptığımla ilgili onay yazısı belirdi. Ancak alışverişi yaptığımda herhangi bir indirim yapılmadı. Müşteri hizmetleri fırsatın 500 kişi ile sınır olduğunu ve benim yararlanamayacağımı söyledi.

Bu durumda Garanti'nin yaptığı bir yanıltma vardır. 500 kişi limiti dolduysa neden uygulama bana fırsatı kaptınız yazmıştır ve neden fırsatın üzerinde onay simgesi görünmüştür? Diğer fırsat sitelerinden alışık olduğumuz üzere, bir fırsatın limiti dolduysa bu fırsatın alımına izin verilmez.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman O.
  12 Mayıs
  14:20

  iGaranti müşteri hizmetleri iletişime geçip, söz konusu indirim tutarının şu an yatırıldığını iletmiştir. Teşekkür ederim.

 • 10 Mayıs
  13:31

  Müşterimiz Erman O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş