30 Nisan 2013

Garanti Bankası İcraya Verdim Yine de Yanıt Alamadım!

Tüketici hakem heyetinden karar olumlu çıktı 275 tlyi vermeyen garanti bankasını icraya verdim ona rağmen ödemediler. Kanunlarla yönetilen ülkemizde ne yapmam gerekiyor acaba?

Tolga 158 Okunma

Cevaplar

 • Tolga02 Mayıs 2013

  Teşekkürler Şikayet var 30 NiSAN akşam olmadan ücret gönderilmiştir İcra aracılığıyla Kanunlarla yönetilen ülkemizde aracı bütün kurumlara ve soft ortamdan sizin desteğinize teşekkürler.

 • Tolga30 Nisan 2013

  Evet yazdığınız cevapta Şubenizi suçlamışsınız bu karar şubenize gideli uzun zaman oldu ayrıca İcra Takibi başlamış durumdadır

 • Tolga30 Nisan 2013

  Uzunca zamandır değerlendiriliyor, malesef yanıt yok Gölbaşı şubesi telefonlara dahi çıkmıyor konuyu açınca bağlantı kopmuş gibi suratıma kapatıyor.Elimde 28 Şubat 2013 tarihli Tüketici Hakem Heyeti Kararı, 25 Mart 2013 tarihli İcra Ödeme Emri var elimde ben T.C'nin ilgili kurumlarının kanunlar nezninde aldığı kararları size ilettim defalarca. Adınız gibi emin olun peşini bırakmayacağım. Bu ülke kanunlarla yönetiliyor mevzu bahis benim alacağım para değil.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön