27 Ocak 2014

Garanti Bankası İademi Yanlış Taksitlendirdi.

POLO GARAGE firmasından 3 taksitle aldığım ürünü iade ettim.İnternet Bankacılığından kontrol ettiğimde kredi kartıma bu iadenin 6 taksitle yansıtılmış olduğunu gördüm. Garanti Bankasını ilk aradığımda, bana onların taksit tutarını iadede değiştiremeyeceklerini aldığım firmayla görüşmem gerektiğini söylediler.

Firmayı aradığımda 3 taksitle iadenin gerçekleştirildiğini sistemden gördüklerini, zaten bana verdikleri slipte de 3 taksit yazdığını görebileceğimi ilettiler.Garanti Bankasını yeniden aradığımda, bankanın bunu 6 taksite böldüğünü söylediler. Düzeltilmesi için çağrımı oluşturdular. Gerekli düzenleme yapılmadı ve kartımdan ilk taksit düşüldü .Müşteri memnuniyeti hassasiyeti 0, ilgi 0!

Banu 88 Okunma

Cevaplar

  • Banu31 Ocak 2014

    Hala yaptıkları hata üzerine bir aksiyon almadılar. Müşteri memnuniyeti hassasiyetleri 0!

  • Banu29 Ocak 2014

    Garanti Bankası kendisinin sebep olduğu sıkıntıya hala çare bulmamış bir müşteriyi mağdur etmiştir. Maaş müşterisi olmasam, bütün hesaplarımı iptal ettirirdim. Bu kadar çözümsüz bir kurum olabilir. HR sorumlumuza da bu kurumla olan sıkıntıları dile getirip firma değişikliği yapmaları için talepte bulunacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Banu S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön