26 Mart 2013

Garanti Bankası Hiçbir Belge, İhtar Gönderilmeden Borç Çıkarılıp Maaşına Haciz Kondu!

Garanti Bankasından takribi 2007 olması lazım kredi kartını aldım. Ama hiç kullanmadım buna rağmen bana borç çıkarıldı, neyin borcu olduğunu da bilmiyorum. bana Yüksel Hukuk aracılığıyla bildirildi. Bana yazılı olarak herhangi bir bilgi, belge, vs, gönderilmedi. Bana tevzi edilen borcun dökümanlarını (ekstresini) bankadan istedim, bana verilen cevap borcunuz icra takibi için yüksel hukuk bürosuna verilmiştir, borcunuzla ilgili herhangi bir bilgi ve belge ve yahut döküman veremeyiz.

Hukuk bürosunu aradım o da aynı şeyi söyledi. Bende borcumun olmadığını ve benden istediğiniz para hem hukuki değil hem de doğru değil dedim. Ondan sonra maaşıma icra konuldu 575 tl kesinti yapıldı.

Şahin 137 Okunma

Cevaplar

  • Şahin18 Nisan 2013

    şikayetlerimizi yazıp değerlendirilmesi için gerekli olan hukuki sürecin başlaması ne zaman olacak veya sürecle ilgili takip işlemlerinin olup olmadığını ve değerlendirme neticesinin sonuçlarını hukuki takibinin olacağını sitenizle olacağına inanıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön