24 Ocak 2014

Garanti Bankası Hiç Bir Gerekçe Sunmadan Pos Makinemi Kapattı.

2009'den beri Garanti Bankası müşterisiydim. Geciken borcum da olmamıştır. Hiç bir gerekçe gösterilmeden pos makinem 2012' de kapatıldı. Şubeye gittiğimde genel merkezden kapatılmış biz göremiyoruz bilgisi verildi. Pek umursamamıştım. Pos cihazımın neden kapatıldığının tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Hakkımda açılan davadan dolayı kapatıldığını düşünüyorum. Türkiye’de ki kanunlarda suçlunun suçu ispatlanıncaya kadar masumdur denildiği halde, nasıl olur da pos makinemi hiçbir gerekçe göstermeden kapatıyorsunuz. Mahkeme sonuçlandı ve ben beraat ettim.

İsmet 167 Okunma

Cevaplar

  • İsmet25 Ocak 2014

    Garanti Bankası Bu yeterli Bir Cevap Değil Açıklamayı Burda Yapında Herkes Okusun

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz İsmet İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön