Garanti Bankası HGS Kalan Bakiyem İade Edilmedi...

Tolga D. |

Garanti Bankası Diyarbakır Diclekent Şubesi maaş müşterisiydim. Şube 2 otomatik ödeme verirsem internet bankacılığı işlemleri dahil hiçbir ücret almayacaklarını söylediler. Bende 2 adet otomatik ödeme verdim ve kullandım. Ancak 2016 Nisan ayında internet üzerinden yaptığım EFT den ücret alındığını gördüm, şubeyi aradım, bundan sonra ücret alınacağını söylediler. Bende bunun üzerine hesabımı kapatmak için şubeye gittim. Üzerime olan her şeyi kapattım ancak HGS hesabımda bakiye olması sebebiyle maaş hesabımı kapatamadıklarını işlemin yaklaşık 1 ay sürebileceğini hesap kapatılınca HGS bakiyemin tarafıma iade edileceğini söylediler. Mayıs ayında şubeye tekrar gittim. Bana hesabımın kapatıldığını söylediler. HGS bakiyemi sordum ancak herhangi bir bakiye görünmediğini söylediler. Ben bu bakiyeden dolayı hesap kapatılamamıştı dedim. Göremediklerini söylediler. 28 TL kalan bakiyemi talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  10:25

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş