Garanti Bankası HGS İşlemleri Sorunu!

Çiğdem Z. |

Artık bu bankanın HGS uygulamasından sıkıldım, ne iptal ediyorlar ne ödemem HGS hesabına geçiriliyor ve sürekli ceza ödüyorum bunlar yüzünden. ATM üzerinden hesabıma para yatırıyorum para çekiliyor fakat HGS hesabıma aktarılmıyor ben bu işi anlayamıyorum artık ya yardımcı olunsun ya da şu HGS'yi iptal etsinler yeter artık. Ayrıca bankanın çağrı merkezinden ulaşım sağlanmıyor Alo Garanti şifrem yokmuş vs.

Etiketler :

HGS Teslim Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem Z.
  11 Kasım
  18:42

  Garanti Bankası HGS hesabıma para yatırmama rağmen ücret çekilmiyor ve cezai geçiş uygulanıyor konu ile alakalı yardıma ihtiyacım var.

 • Çiğdem Z.
  18 Ekim
  15:52

  Müşteri ilişkileri tarafından arandım 20 lira ödemeniz durumunda bu durum ortadan kalkacaktır dendi öncesinde30 lira birkaç gün sonrasında belirtilen miktarı kredi ödemem ile birlikte yaptım fakat bakiye hala 1,75 ve ceza duruyor! Garanti Bankası bu cezayı ödesin.

 • 13 Ekim
  10:31

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş