06 Şubat 2014

Garanti Bankası HGS İptali!

Geçtiğimiz sene Garanti Bankası'ndan almış olduğum HGS kartını, vadesiz hesabıma bağlamış şekilde kullanmaktaydım. Bir süre önce Bankadaki hesabımı kapattım ancak HGS'yi iptal etmem için müşteri hizmetlerini aramam gerektiği belirtildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise Alo Garanti şifremle işlem yapabileceğim aksi takdirde yardımcı olamayacaklarını belirttiler.

Alo Garanti şifrem iptal olmuş, banka kartım da aynı şekilde yaklaşık 3-4 ay kadar önce süresi dolduğundan iptal oldu. Zaten yeni kart göndermediler. Ne telefonla ne de İnternet bankacılığı üzerinden hiçbir işlem yapamıyorum, bu sebeple de HGS'yi iptal da ettiremiyorum!

Ali 4.898 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Ali Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön