Garanti Bankası HGS Fazla Çekim Ve Kart Aidatları!

Mustafa A. |

Çamlıca gişelerden, Samandra çıkış gişelere kadar normal ücret olan 1. 40 alınması gerekirken hesabımdan 13. 50 kesildi. Normalde yürütmelik olarak bu tarz durumlarda (okunamaması durumunda) HGS ye geri iade yapılması gerekiyor, fakat banka tarafından hesabıma herhangi bir iade olmadı. Bankaların , kart aidatı, işlem ücreti vs. anlayamıyorum. Eminim tüm kullanıcılar bu konulardan şikayetçidir.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  19 Mart
  13:10

  Merhaba,
  HGS cihazımdan fazla ücret çekildiği ile ilgili bir şikayette bulunmuştum. Benimle iletişime geçildiğinde; verilen cevap:

  HGS Cihazınız ile yaptığınız geçişte giriş bilgisi okunmadığı için en uzak mesafe olarak ücret alındığı tespit edilmiştir. PTT ile görüşüp durumun düzeltilmesini talep etmeniz durumunda, gerekli düzeltmeler yapılırsa iade yapılabilecektir.

  Garanti Bankası na ait HGS yi kullanıyorsam ve Kart aidatı vs ücretlerini verdikleri max hizmet karşılığında aldıklarını iddia ediyorlarsa ben müşteri olarak PTT ile iletişime geçmesi gereken tarafın Garanti Bankası tarafı olması gerektiğini düşünüyorum.

  teşekkürler.

 • Mustafa A.
  18 Mart
  20:02

  Bugün için tarafınızdan aranacağıma dair müşteri hizmetlerinden bilgi verilmişti ama aranmadım. Yeni HGS cihazım için Bankasya ya başvurmuş bulunmaktayım.
  ilginiz için Teşekkürler.

 • 18 Mart
  12:39

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.