24 Ağustos 2015

Garanti Bankası HGS Etiketi Teslimat Sorunu.

Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden HGS başvurusu yaptım. Karşıma gelen sözleşmeyi okudum ancak etiketin bana ulaşacağı tarih belirtilmemişti. Yine de başvurumu yaptım. Daha sonra çağrı merkezini aradım. Yardımcı olmak istemeyen bir çağrı merkezi çalışanı ile görüştüm. Sonra beni takım liderine aktarmasını istedim. Takım lideri başvurumun ulaştığını ve herhangi bir şubede etiketi teslim alabileceğimi söyledi.

Daha sonra şikayetimi Twitter üzerinden yazdım. Beni arayan çağrı merkezi çalışanına şikayetimi aktardım. Şubeden tekrar etiket ücreti ödeyerek HGS alabileceğimi, başvuru yapıp ücretini ödediğim etiketi teslim alamayacağımı söyledi. Her görüştüğüm kişi farklı bilgi aktarıyor.

Ceren 1.676 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Ceren Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön